System HYDROFLEX

Nowoczesna i trwała Hydroizolacja

z systemem Bitumer HYDROFLEX

System HYDROFLEX to innowacyjne i nowoczesne podejście do wykonywania poliuretanowych powłok hydroizolacyjnych, składający się z  3 kroków, które zapewniają wysoką odporność mechaniczną, termiczną i chemiczną na długie lata.

Cechuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni betonu, metalu, asfaltu, papy bitumicznej, płytek ceramicznych, szkła, mozaiki czy starych powłok na bazie akrylu.

System HYDROFLEX znajduje szerokie zastosowanie przy zabezpieczaniu dachów, tarasów, balkonów, werand, hydroizolacja podpłytkowa basenów, hydroizolacja wewnątrz i na zewnątrz budynków, ochrona konstrukcji betonowych, tuneli, pomostów, podstaw, ochrona izolacji z pianki poliuretanowej, jako izolacja kwietników oraz wszędzie tam gdzie nie można stosować otwartego ognia.

Dzięki wysokiej przyczepności do wielu podłoży System HYDROFLEX pozwala na zabezpieczenie starych powłok dachowych z papy, EPDM, PVC czy wykonanych z akrylu, bez konieczności zrywania i usuwania starego pokrycia, co pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów pracy. 

System HYDROFLEX znajduje idealne zastosowanie podczas wszelkich prac konserwacyjnych i naprawczych, w zastosowaniu instalacji paneli słonecznych oraz anten satelitarnych czy systemów klimatyzacji.

Primer epoksydowy

Hydroflex PU

Hydroflex TC

Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 793 707 350