Asfalt konfekcjonowany – asfalt o recyklera

Bitumer Sp z o.o. sprzedaje asfalt drogowy beczkach o pojemnościach 200 l.

W naszej szerokiej ofercie  znajdą Państwo wysokiej jakości asfalt konfekcjonowany. Materiał ten jest powszechnie wykorzystywany przy budowie i remoncie nawierzchni drogowych. Asfalt proponowany przez Bitumer to produkt, który pozwala uzyskać efekt trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe warunki. Oferujemy go w konkurencyjnej cenie i na warunkach dostosowanych do Państwa potrzeb.

Nasz asfalt konfekcjonowany może być stosowany jako dodatek do recyklera. Wykonawcy robót drogowych wykorzystują go również do zabezpieczania krawędzi technologicznych. Ponieważ jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, doskonale spełnia swoją rolę. Asfalt konfekcjonowany jest jednym z najważniejszych materiałów służących do budowy i remontu nawierzchni.

Przeczytaj także o: asfaltcie na zimno

Istnieje możliwość sprzedaży innego rodzaju asfaltu przy minimalnym zamówieniu 10 T.

asfalt konfekcjonowany

Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 793 707 350

Rodzaje asfaltu konfekcjonowanego Bitumer

Korzystając z oferty firmy Bitumer, zyskują Państwo dostęp do różnych rodzajów asfaltu konfekcjonowanego. Do podstawowych typów asfaltu, który sprzedajemy, należą:

  • 20/30
  • 50/70
  • 70/100
  • 160/200

Powyższa lista nie jest skończona. Dla Klientów, którzy decydują się na zamówienie co najmniej 10 ton materiału, oferujemy asfalt konfekcjonowany dopasowany do ich preferencji.

Bezpieczny i komfortowy asfalt konfekcjonowany

Oferowany przez nas asfalt konfekcjonowany jest bezpieczny dla użytkowników i bardzo łatwo go wykorzystać w pracach przy nawierzchniach drogowych. Ten wysokiej jakości materiał tworzy równą, ciągłą powierzchnię, pozbawioną dylatacji. Można ją oddać do użytku już po kilku godzinach od wylania. Co więcej, asfalt redukuje zjawisko rozprysku wodnego, jest kontrastowy i zapewnia dobrą widoczność naniesionego później oznakowania poziomego. Z punktu widzenia użytkowników nawierzchni, jego warstwy są ciche i komfortowe dla kierowców.

Wygoda stosowania asfaltu Bitumer

Asfalt konfekcjonowany z oferty Bitumer to znana i sprawdzona technologia, która jest łatwa w stosowaniu i relatywnie tania. W porównaniu z innymi metodami, wykorzystanie asfaltu pozwala na naprawę jedynie warstwy ścieralnej nawierzchni i nie wymaga drogiej czy kosztownej przebudowy.

Ogromną zaletą nawierzchni tworzonych z asfaltu konfekcjonowanego, jest ich pełna ekologiczność. Cały materiał można poddać procesom recyklingu, a w przeciwieństwie do szkodliwej smoły, asfalt jest bezpieczny dla pracowników i osób przebywających w otoczeniu.

Nie ulega wątpliwości, że sprzedawany przez Bitumer wysokiej jakości asfalt konfekcjonowany może być wykorzystany do remontu lub budowy nawierzchni drogowych. Pozwala na przeprowadzenie całej inwestycji w zgodzie z wymogi decyzji środowiskowych oraz według kryteriów zrównoważonego rozwoju.

Atrakcyjna oferta produktów do naprawy dróg Bitumer

Szukają Państwo profesjonalnych rozwiązań dla swojej inwestycji? Asfalt konfekcjonowany od Bitumer to najlepszy materiał w korzystnej cenie. Dzięki niemu stworzysz bezpieczną i trwałą nawierzchnię wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Wygodne zastosowanie oraz szeroka gama rodzajów produktów pozwala na uzyskanie oczekiwanych rezultatów. Dlatego nie warto zwlekać. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mejlowego jeszcze dziś – przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę.